PARTNERIAI

Inwido yra didžiausia Europoje išmanių ir aplinkai pritaikytų langų ir durų gamintoja. Kiekvienais metais daugiau kaip penkiolikos rinkų vartotojai iš Inwido grupės nuperka virš dviejų milijonų skirtingų produktų. 2015 metais Inwido pardavimai siekė 558 mln. eurų, pelnas – 63 mln. eurų. Inwido dirba apie 3400 darbuotojų, pagrindinė būstinė įsikūrusi Malmės mieste, Švedijoje.

Objekte B NORDIC 26 įdiegtos šios MAPEI sistemos:

1)      Požeminiame parkinge ir lauko rampos zonoje panaudota poliuretaninė parkingo dangos sistema MAPEI MAPEFLOOR PU/PD;
2)      Viešose erdvėse, biurių zonose ir pan. panaudota cementinių betono imitacijos/dekoratyvinio betono grindų sistema MAPEI ULTRATOP;
3)      Laiptinių zonose panaudota dvikomponenčių epoksidinių dažų sistema MAPEI MAPECOAT;
4)      Pagrindų paruošimui panaudotos HTC deimantinio poliravimo mašinos ir MAPEI pagrindo stiprinimo sprendimai, tokie kaip: injekciniai, giluminiai konsoliduojantys ir skvarbūs epoksidiniai mišiniai bei MAPEI cementiniai remontiniai mišiniai.

MAPEI S.p.A. įkurta 1937 metais Milane. MAPEI šiandien yra klijų ir kitų cheminių produktų, skirtų statyboms, pasaulinė gamybos lyderė. Mapei grupėje šiuo metu yra 79 dukterinės kompanijos su 67 gamyklomis, veikiančiomis daugiau negu 32 šalyse, 5 žemynuose. UAB „VELVE M.S.T.“ yra vienos iš didžiausių ir geriausiai pasaulyje žinomų cheminių produktų gamintojų statyboms įmonės MAPEI, o taip pat ir vieno iš svarbiausių Europos gamintojo hidroizoliacinių membranų POLYGLASS išskirtinis atstovas Lietuvoje. Didelis dėmesys skiriamas profesinių technologinių sprendimų plėtrai ir klientų mokymams. Mūsų specialistai suteiks Jums reikalingą informaciją bei konsultacijas sudėtingiems statybiniams sprendimams. Esant poreikiui, atvysktame ir konsultuojame bet kurioje Lietuvos vietoje.

Šveicarijos įmonė Geberit yra sanitarinių technologijų rinkos lyderis Europoje. Geberit grupėje dirba daugiau nei 12000 darbuotojų 40 skirtingų pasaulio šalių, šiuo metu įmonės metinė apyvarta yra 2.9 milijardo Šveicarijos frankų.

Biuro pastate Nordic B26 buvo sumontuota įvairių Geberit grupei priklausančių prekės ženklų produkcija:

  • Potinkiniai WC rėmai Geberit Duofix Basic,
  • Dušo latakai Geberit CleanLine,
  • Dušo sienelės Ifo Space,
  • Vonios kambario įranga Keramag Smyle,
  • Apiplaunantis WC puodas Geberit Aquaclean Sela.

UAB “Fasadus” – aliuminio ir stiklo konstrukcijų gamintoja, sėkmingai eksportuojanti savo produkciją į Šiaurės ir Vakarų Europos šalis.

B8 – Work Smarter yra interjero dizaino ir biuro planavimo profesionalai, kuriantys veikla pagrįstas darbo aplinkos koncepcijas bei gaminantys aukštos kokybės ergonimiškus biuro baldus visoms biurų pastato erdvėms.

UAB Dekogidos prekyba – oficialus daniškų Flügger dažų importuotojas Lietuvoje.

Vystytojas:
Partneriai:
Close

Rinktis biurą

Would you like to see our space before joining? Come and visit our coworking space. Please fill out the form and our manager will get back asap.