APIE B NORDIC 26

Verslo centro „B NORDIC 26“ dizainas remiasi Skandinavišku stiliumi, kuris apjungia funkcionalumą ir estetiką. Skandinaviškas dizainas dažnai yra apibrėžiamas, kaip demokratiškas dizainas, nes juo yra siekiama apeliuoti į mases. Jis taip pat orientuojasi į natūralumą, praktiškumą, komfortą bei gebėjimą sukurti Daniškąjį „hygge“ – jaukumo jausmą.

Apie esamus ir galimus poreikius biurui mes mąstėme kūrybiškai, tad galiausiai priėjome prie eilės sprendimų: nuo virtualaus biuro paslaugų iki narystės kortelių patekimui į vestibiulius bei darbo vietas bendrosiose erdvėse. Nuomininkams siūlomi pilnai įrengtų biurai „B EASY“ (nuo 1 iki 6 darbo vietų) bei tradicinė biuro patalpų nuoma, kur galima išsinuomoti nuo 25 iki 800 kv. m. viename aukšte. Svarbi visos koncepcijos dalis yra paslaugos suteikiamos bendrose erdvėse – didelis restoranas bei kavinė šalia recepcijos, įvairaus dydžio verslo ložės neformaliems susitikimams bei sėkmingam bendradarbiavimui, konferencijų bei susitikimų kambariai, virtuvėlės, dušai, persirengimo kambariai nuomininkams atvykstantiems dviračiais, nemokama dviračių nuoma ir saugus jų laikymas, vasaros terasa bei bendros priėmimo ir recepcijos paslaugos.

Mes tikime, kad mūsų spendimai ir koncepcija paskatins ir palengvins bendradarbiavimo galimybes, suteiks tinkamas sąlygas dalintis idėjomis su kitais. Ši aplinka turi sukurti sinergiją, suvienyti ir padėti užmegzti naujus draugystės ryšius, taip didinant darbo efektyvumą ir maksimizuojant naujų verslo galimybių potencialą.

Mes siekiame būti lankstūs ir tikime, kad mūsų produktas bei paslaugos padės jums surasti tai, kas tenkins jūsų poreikius, ar tai būtų patalpų nuoma dienai, savaitei, mėnesiui, ar ilgajam laikotarpiui.

Prisijunkite prie sinergijos!

Close

Rinktis biurą

Would you like to see our space before joining? Come and visit our coworking space. Please fill out the form and our manager will get back asap.